Menu
- PŁYTKI(1752)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2104)
- TUBĄDZIN DOMINO(13)
- TUBĄDZIN MONOLITH(598)
- Patagonia(6)
- Breccia Fara(10)
- Mild Clay(6)
- Mantigo(10)
- BLACK LABEL(33)
- Arona(8)
- Lavish(7)
- Travertino(5)
- Impress(3)
- Onix Pearl(10)
- Zimba(28)
- Aquamarine(25)
- Torano(60)
- Pietrasanta(15)
- Pietra Blue(10)
- White Opal(5)
- Marmo D'oro(8)
- Grand Cave(59)
- Epoxy(20)
- Tender Stone(5)
- Harmonic(12)
- Onice(16)
- Cielo e Terra(89)
- Industrio(88)
- Regal Stone(7)
- Persian Tale(2)
- Aulla(18)
- Fair(4)
- Patina Plate(12)
- Massa(6)
- Tin(6)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(179)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Pietrasanta MAT 119,8x119,8 cm, gat.1
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytki marmurowe Tubądzin Pietrasanta MAT 119,8x119,8 cm
Gres imitujący biały marmur z kolekcji Tubądzin Monolith Pietrasanta inspirowany jest klasycznym wyglądem marmuru kararyjskiego, znajdziemy w nim więc szare żyłki tak charakterystyczne dla skały pochodzącej z południa Europy. Gresy te sprawdzą się świetnie zarówno w salonie, kuchni czy łazience, a to dlatego, że charakteryzują się świetnymi parametrami technicznymi, między innymi:
- najwyższą piątą klasą ścieralności,
- są też mrozoodporne
- i antypoślizgowe (R9).
Płytki podłogowe Tubądzin Pietrasanta mają subtelną, matową powierzchnię oraz grubość 6 mm. Świetnie sprawdzą się na ogrzewanie podłogowe.
Każdy z formatów płytek Monolith w kolekcji Pietrasanta jest produkowany w wielu wzorach grafiki, które są kolorystycznie jednakowe. Wzory "żyłek" dla każdego z formatów są różne.
Płytki są tonalne (V4) i pakowane są losowo.
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 119,8 cm |
| grubość | 0,6 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 2,88 |
| Waga opakowania w kg | 43,38 |
| Powierzchnia | matowa |
| Klasa ścieralności | najwyższa |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R9 |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Monolith |
| Producent | Tubądzin |
