Menu
- PŁYTKI(1752)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1124)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(368)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1227)
- Rozmiar płytek(1023)
- Rodzaj płytek(972)
- Kolor płytek(874)
- Przeznaczenie płytek(1051)
- Kształt płytek(1038)
- Marka płytek(1168)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1124)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2025)
- TUBĄDZIN DOMINO(13)
- TUBĄDZIN MONOLITH(598)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(179)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Unit Plus White 59,8x59,8x0,8 cm, Gat.1
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Unit Plus White 59,8x59,8 cm to biała płytka gresowa o satynowym wykończeniu powierzchni. Gres ten charakteryzuje się wysokimi parametrami technicznymi, takim jak najwyższa klasa ścieralności (V), co oznacza, że może być używany na podłogach i powierzchniach narażonych na intensywne użytkowanie, a zatem ścieranie np. w budynkach użyteczności publicznej czy łazienkach. Dodatkowo płytki te mają antypoślizgową powierzchnię (R9) i są rektyfikowane, a ich mrozoodporność sprawia, że można je kłaść zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.
Na zdjęciu w galerii produktu widać fotografię zrobioną na ekspozycji w naszym salonie Wnętrz&Łazienek w Bełchatowie. Płytki gresowe zostały położone na podłodze i zestawione z dekoracyjnymi kaflami o strukturalnej powierzchni z tej samej kolekcji Unit Plus. Kompozycję dopełniają wielkoformatowe gresy Tubądzin Grey Pulpis z kolekcji zaprojektowanej przez Macieja Zienia dla ceramiki Tubądzin. Aranżację łazienki opracowała Alicja Galewska ze studia "Wnętrza".
Dane techniczne
| długość | 59,8 cm |
| szerokość | 59,8 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,79 |
| Waga opakowania w kg | 33,9 |
| Powierzchnia | mat |
| Klasa ścieralności | najwyższa |
| Typ płytki | podłogowa |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R9 |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Unit Plus, Unit Plus Reef |
| Producent | Tubądzin |
