232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Bergytan brodzik 80x80 cm kwadratowy RockSurface biały 17100000
Dane techniczne
| kolor | biały RockSurface |
| materiał | konglomerat |
| rozmiar | 80x80 |
| wysokość | 2,7 cm |
| kształt | kwadratowy |
| odpływ | osłona odpływu o wymiarach 20x14 cm |
| waga | 27,5 kg |
| dodatkowe informacje | klasa antypoślizgowa zgodnie z normą NF: PN 24 |
