232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Daven wanna wolnostojąca 160x80 cm owalna akrylowa biały połysk 12009000
Dane techniczne
| MATERIAŁ | akryl wzmacniany laminatem |
| WYSOKOŚĆ | 60 cm |
| KOLOR | biały połysk |
| ROZMIAR | 160 x 80 cm |
| DŁUGOŚĆ DNA | 111 cm |
| POJEMNOŚĆ | 350 litrów |
| RODZAJ | wolnostojąca |
| ZAWIERA | w komplecie z nóżkami i korkiem typu klik-klak w kolorze chrom |
