232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Delva wanna wolnostojąca 170x80 cm narożna lewa biała 11000000
Dane techniczne
| MATERIAŁ | akryl wzmacniany laminatem |
| WYSOKOŚĆ | 60 cm |
| KOLOR | biały połysk |
| ROZMIAR | 170 x 80 cm |
| DŁUGOŚĆ DNA | 108 cm |
| POJEMNOŚĆ | 260 litrów |
| RODZAJ | wolnostojąca narożna |
| ZAWIERA | w komplecie z nóżkami i korkiem typu klik-klak w kolorze chrom |
