232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Folda wanna wolnostojąca 170x72 cm owalna akrylowa biały połysk 12010000
Dane techniczne
| MATERIAŁ | akryl wzmacniany laminatem |
| WYSOKOŚĆ | 66 cm |
| KOLOR | biały połysk |
| ROZMIAR | 170 x 72 cm |
| DŁUGOŚĆ DNA | 110 cm |
| POJEMNOŚĆ | 340 litrów |
| RODZAJ | wolnostojąca |
| ZAWIERA | w komplecie z nóżkami i korkiem typu klik-klak w kolorze chrom |
