232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Hadsel miska WC wisząca PureRim z powłoką SmartClean biała 42539000
Dane techniczne
| Typ miski | miska wisząca bezkołnierzowa |
| Spłukiwanie | tradycyjne bezkołnierzowe |
| Powłoka | SmartClean |
| Szerokość | 35 cm |
| Długość | 54 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Montaż | rozstaw otworów montażowych 180 mm |
| Materiał | ceramika |
| Waga | 27 kg |
| Kolor | biały |
