232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Hamnes Stille miska WC wisząca PureRim biała 42021000
Dane techniczne
| Typ miski | miska wisząca bezkołnierzowa |
| Spłukiwanie | wirowe |
| Powłoka | brak |
| Szerokość | 35,5 cm |
| Długość | 52 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| W komplecie z | bez deski |
| Montaż | podwieszany, rozstaw otworów montażowych 180 mm |
| Materiał | ceramika |
| Waga | 27 |
| Kolor | biały |
