232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Triberg Torne zestaw 5w1 stelaż podtynkowy z przyciskiem spłukującym chrom błyszczący 58300100
Dane techniczne
| rodzaj stelaża | stelaż podtynkowy do miski wiszącej zestaw 5 w 1 |
| wysokość | 112-129 cm |
| szerokość | 50 cm |
| uszczelka | w komplecie uszczelka zapewniająca redukcję dźwięku i amortyzująca naprężenia występujące podczas użytkowania ceramiki wiszącej |
| przycisk spłukujący | w komplecie przycisk spłukujący Oltens Torne w kolorze chrom błyszczący |
| zbiornik spłukujący | jednorodny, produkowany metodą rozdmuchiwaną |
| płytka rewizyjna | serwisowa |
| wsporniki ścienne | umożliwiają regulację stelaża na głębokość od 15,5 cm - 23,5 cm |
| wsporniki podłogowe | umożliwiają regulację stelaża od warstwy podłogi od 0 - 17 cm |
| kolano odpływowe | Ø 90/110 mm PE |
| waga | 13,5 kg |
