232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Vindel brodzik 100x90 cm prostokątny akrylowy biały 15010000
Dane techniczne
| kolor | biały |
| materiał | akryl wzmacniany laminatem żywicznym |
| rozmiar | 100x90 |
| wysokość | 14 cm |
| kształt | prostokątny |
| odpływ | otwór odpływowy o średnicy 90 mm |
| głębokość | 3 cm |
| dodatkowe informacje | zintegrowany z obudową |
