232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Oltens Vindel brodzik 90x90 cm kwadratowy akrylowy biały 17004000
Dane techniczne
| kolor | biały |
| materiał | akryl |
| rozmiar | 90 x 90 cm |
| wysokość | 14 cm |
| kształt | kwadratowy |
| odpływ | otwór odpływowy średnicy 90 mm |
| waga | 11,6 kg |
| głębokość | 3 cm |
| dodatkowe informacje | wzmacniany laminatem żywicznym |
