232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Cielo e Terra Nero MAT 274,8x119,8 Gat.1 Płytka gresowa
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| długość | 274,8 cm |
| szerokość | 119,8 cm |
| grubość | 0,6 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 3,29 |
| Waga opakowania w kg | 47,9 |
| Powierzchnia | mat |
| Typ płytki | płytka gresowa uniwersalna |
| Gatunek | I |
| Kolekcja | Cielo e Terra |
| Producent | Tubądzin |
