232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Honey Wood brown STR 119,8x19x0,8 Gat.1 Płytka gresowa
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 19 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,59 |
| Waga opakowania w kg | 30,3 |
| Powierzchnia | mat |
| Typ płytki | płytka gresowa |
| Rektyfikowana | tak |
| Gatunek | I |
| Kolekcja | Honey Wood |
| Producent | Tubądzin |
