232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Listwa ścienna Steel Antique Bronze SAT 119,8x2 Gat.1
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 2 cm |
| grubość | 10 mm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga opakowania w kg | 0,55 kg |
| Powierzchnia | satyna |
| Typ płytki | listwa ścienna |
| Rektyfikowana | tak |
| Gatunek | I |
| Kolekcja | Echo |
| Producent | Tubądzin |
