Menu
- PŁYTKI(1788)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1160)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(396)
- House Of Tones(3)
- Monolith(256)
- Massa(3)
- Onice(6)
- Pietra Convessa(5)
- Teri(10)
- Stone Line(3)
- Duke Stone(1)
- Epoxy(9)
- Grand Cave(56)
- Harmonic(3)
- Marmo d'oro(10)
- Patina Plate(7)
- Pietrasanta(5)
- Pulpis(1)
- Regal Stone(3)
- Rust Stain(0)
- Tender Stone(5)
- Tin(2)
- Torano(2)
- Cielo e Terra kolekcja Doroty Koziary - płytki pastelowe(40)
- Korzilius - płytki drewnopodobne(30)
- Integrally(2)
- Dots(0)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1265)
- Rozmiar płytek(1018)
- Rodzaj płytek(966)
- Kolor płytek(868)
- Przeznaczenie płytek(1045)
- Kształt płytek(1032)
- Marka płytek(1162)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1160)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2303)
- TUBĄDZIN DOMINO(24)
- TUBĄDZIN MONOLITH(592)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(178)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Tender Stone Sat 79,8x79,8x0,8 cm - gresy imitujące kamień
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Tender Stone 79,8x78,8 cm - płytki podłogowe o satynowej powierzchni - wzór kamienia
Wielkoformatowe gresy Tubądzin Tender Stone 79,8x79,8 cm cm to przykład wzoru inspirowanego naturalnym kamieniem, który poprzez swoje stonowane, ciepłe wybarwienie i delikatne użylenie układające się w fale ma właściwości kojące i uspokajające. Do tego dochodzi gładka, satynowa powierzchnia płytki. Dlatego płytki z tej kolekcji świetnie sprawdzą się w przestrzeniach typu Spa, przestronnych łazienkach, czy salonach kosmetycznych. Te klasyczne w wyrazie gresy, zbudują ponadczasową aranżację wnętrza.
Gresy w formacie 79,8x79,8 cm mają 8 mm grubości, są rektyfikowane i mrozoodporne, można je stosować na ogrzewanie podłogowe.
Dane techniczne
| długość | 79,8 cm |
| szerokość | 79,8 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,27 |
| Waga opakowania w kg | 24,7 |
| Powierzchnia | satyna |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Tubądzin |
