232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Zestaw Oltens Hamnes Kort miska WC wisząca PureRim z deską wolnoopadającą biały 42034000
Dane techniczne
| Typ miski | miska wisząca bezkołnierzowa |
| Spłukiwanie | tradycyjne bezkołnierzowe |
| Powłoka | brak |
| Szerokość | 36,5 cm |
| Długość | 49 cm |
| Wysokość | 36,5 cm |
| W komplecie z | z deską |
| Montaż | rozstaw otworów montażowych 180 mm |
| Rodzaj deski | deska wolnoopadająca |
| Materiał | ceramika |
| Waga | 25 kg |
| Kolor | biały |
