232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Zestaw Oltens Hamnes miska WC wisząca PureRim z powłoką SmartClean z deską wolnoopadającą Ovan Slim czarny mat 42514300
Dane techniczne
| Typ miski | miska wisząca bezkołnierzowa |
| Spłukiwanie | tradycyjne |
| Powłoka | Oltens SmartClean |
| Szerokość | 35,5 cm |
| Długość | 52 cm |
| Wysokość | 37 cm |
| W komplecie z | z deską |
| Montaż | podwieszany, rozstaw otworów montażowych 180 mm |
| Rodzaj deski | wolnoopadająca Slim |
| Waga | 27 |
| Kolor | czarny mat |
