232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Zestaw Oltens Holsted miska WC wisząca PureRim z deską wolnoopadająca biały 42017000
Dane techniczne
| Typ miski | miska bezkołnierzowa |
| Spłukiwanie | tradycyjne |
| Powłoka | brak |
| Szerokość | 36 cm |
| Długość | 52,5 cm |
| Wysokość | 35,5 cm |
| W komplecie z | deska wolnoopadająca |
| Montaż | rozstaw otworów montażowych: 18 cm |
| Rodzaj deski | wolnoopadająca |
| Materiał | ceramika |
| Waga | 27 kg |
| Kolor | biały |
