232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Zestaw Oltens Jog miska WC wisząca PureRim z deską wolnoopadającą Slim 42005000
Dane techniczne
| Typ miski | miska wisząca bezkołnierzowa |
| Spłukiwanie | przystosowana do spłukiwania 3/4,5 l oraz 3/6 l wody |
| Powłoka | brak |
| Szerokość | 36 cm |
| Długość | 52 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| W komplecie z | Oltens Jog deska sedesowa wolnoopadająca Slim biała 45102000 |
| Montaż | podwieszany, rozstaw otworów montażowych 180 mm |
| Rodzaj deski | wolnoopadająca SLIM |
| Waga | 22,7 kg |
| Kolor | biały |
