232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Integrally light grey STR 59,8x59,8, Gat.1 - gresy jasnoszare
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytki podłogowe Tubądzin Integrally Grey w formacie 60x60 cm
Szare gresy z kolekcji Tubądzin Integrally charakteryzują się wysokimi parametrami technicznymi, dzięki czemu można je stosować w miejscach narażonych na ścieranie, na przykład: na tarasach czy na podłodze w kuchni. Ich antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że będą świetnym wyborem do łazienki, a także na schody zewnętrzne.
Płytki podłogowe Integrally mają surową urodę inspirowaną wyglądem betonu. Warto połączyć je z płytkami ściennymi z tej samej linii wzorniczej.
W galerii produktu znajduje się projekt łazienki, opracowany w naszej pracowni "Wnętrza" w ramach promocji wizualizacja łazienki gratis >>>
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Na przedstawionej wizualizacji widać łazienkę zaaranżowaną z użyciem płytek ściennych i podłogowych z kolekcji Tubądzin Integrally.
Dane techniczne
| długość | 59,8 cm |
| szerokość | 59,8 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,79 |
| Waga opakowania w kg | 32,95 |
| Powierzchnia | matowa |
| Klasa ścieralności | IV |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R10 |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Integrally |
| Producent | Tubądzin |
