232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin obraz gresowy ścienny Albiano leaves left A 119,8x59,8x0,8 Gat.1
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 59,8 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 0,71 |
| Waga opakowania w kg | 12,9 |
| Rektyfikowana | tak |
| Gatunek | I |
| Kolekcja | Albiano |
| Producent | Tubądzin |
