232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Industrio Dust 79,8x79,8cm,Gat.1, gres barwiony w masie
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Industrio Dust w formacie 80x80 i grubości 10mm i matowym wykończeniu
Cała kolekcja Industrio to kafle w stonowanej kolorystyce beżu, szarości oraz grafitu w płytkach barwionych w masie o uniwersalnym i ponadczasowym jednolitym wydaniu.
Płytki świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach publicznych, a także prywatnych. Utrzymane w jednolitej, beżowo-szarej kolorystyce kafle posłużą jako baza do różnych aranżacji oraz utworzą harmonijne tło dla dodatków zarówno w podobnych jak i bardziej nasyconych barwach.
Dust to szaro-niebieski odcień. Płytki są antypoślizgowe (R10), mrozoodporne i rektyfikowane, czyli przycinane po wypaleniu.
Dane techniczne
| długość | 79,8 cm |
| szerokość | 79,8 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,27 |
| Waga opakowania w kg | 31,7 |
| Powierzchnia | matowa |
| Typ płytki | gres barwiony w masie |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R10 |
| Gatunek | 1 |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Momolith Industrio |
| Producent | TUBADZIN |
