Menu
- PŁYTKI(1788)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1160)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(396)
- House Of Tones(3)
- Monolith(256)
- Massa(3)
- Onice(6)
- Pietra Convessa(5)
- Teri(10)
- Stone Line(3)
- Duke Stone(1)
- Epoxy(9)
- Grand Cave(56)
- Harmonic(3)
- Marmo d'oro(10)
- Patina Plate(7)
- Pietrasanta(5)
- Pulpis(1)
- Regal Stone(3)
- Rust Stain(0)
- Tender Stone(5)
- Tin(2)
- Torano(2)
- Cielo e Terra kolekcja Doroty Koziary - płytki pastelowe(40)
- Korzilius - płytki drewnopodobne(30)
- Integrally(2)
- Dots(0)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1265)
- Rozmiar płytek(1018)
- Rodzaj płytek(966)
- Kolor płytek(868)
- Przeznaczenie płytek(1045)
- Kształt płytek(1032)
- Marka płytek(1162)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1160)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2303)
- TUBĄDZIN DOMINO(24)
- TUBĄDZIN MONOLITH(592)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(178)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Marmo d'Oro Poler 119,8x119,8 cm, płytki gresowe "marmurowe"
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytki marmurowe ze złotą żyłką - na podłogę i na ścianę - Tubądzin Marmo d'oro poler
Tubądzin Marmo d'Oro Poler 119,8x119,8 cm to płytka gresowa imitująca biały marmur, rozświetlona złotą żyłka. Płytki te świetnie sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w stylu maksymalizmu. Zaletą gresów z nowej kolekcji ceramiki Tubądzin jest nie tylko dopracowany wzór, lecz także wysokie parametry techniczne.
Płytki marmurowe z polerowaną, błyszczącą powierzchnią powiększą optycznie przestrzeń i dodadzą do wnętrza odrobinę elegancji i blasku.
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 119,8 cm |
| grubość | 0,6 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 2,88 |
| Waga opakowania w kg | 43,5 |
| Powierzchnia | połysk |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Marmo d'Oro |
| Producent | Tubądzin |
