Menu
- PŁYTKI(1761)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1133)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(367)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1236)
- Rozmiar płytek(1021)
- Rodzaj płytek(970)
- Kolor płytek(872)
- Przeznaczenie płytek(1049)
- Kształt płytek(1036)
- Marka płytek(1166)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1133)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2116)
- TUBĄDZIN DOMINO(24)
- TUBĄDZIN MONOLITH(597)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(178)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Alami Beige STR 119,8x19x0,8 cm, gat.1, gres drewnopodobny
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Alami Beige 119,8x19 cm to płytki drewnopodobne o ciepłym, jasnym wybarwieniu i delikatnym zaznaczeniu struktury drewna, co sprawia, że gresy te są antypoślizgowe (R10) i charakteryzują się wysoką, IV klasą ścieralności. Ze względu na ich wytrzymałość i odporność, gresy te sprawdzą się jako okładzina w łazience, kuchni, salonie, hallu, a nawet na tarasie. Wszędzie tam, gdzie podłoga narażona jest na zarysowania, zachlapanie lub intensywne użytkowanie. Dodatkową ich zaletą jest mrozoodporność.
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 19,8 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,59 |
| Waga opakowania w kg | 31,28 |
| Powierzchnia | matowa ze strukturą |
| Klasa ścieralności | IV |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R10A |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Tubądzin |
