Menu
- PŁYTKI(1752)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1124)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(368)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1227)
- Rozmiar płytek(1023)
- Rodzaj płytek(972)
- Kolor płytek(874)
- Przeznaczenie płytek(1051)
- Kształt płytek(1038)
- Marka płytek(1168)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1124)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2104)
- TUBĄDZIN DOMINO(13)
- TUBĄDZIN MONOLITH(598)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(179)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Cielo e Terra Violette Mat 239,8x119,8 cm- gresy wielkoformatowe
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wielkoformatowe płytki gresowe Tubądzin Cielo e Terra Violette 239,8x119,8 mają matową powierzchnię i kolor fioletowy (RAL K7/7036).
Gresy są mrozoodporne, antypoślizgowe (R10), dzięki temu można je stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Pastelowa kolekcja płytek ceramicznych została zaprojektowana przez Dorotę Koziarę dla ceramiki Tubądzin.
W galerii produktu znajdują się fotografie wykonane na ekspozycji w naszym salonie Wnętrz&Łazienek w Bełchatowie. Projekty łazienek z użyciem pastelowych gresów z kolekcji Cielo e Terra opracowała Alicja Galewska ze studia "Wnętrza".
Dane techniczne
| długość | 239,8 cm |
| szerokość | 119,8 cm |
| grubość | 0,6cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 2,88 |
| Waga opakowania w kg | 44,2 |
| Powierzchnia | matowa |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R10 |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Doroty Koziary |
| Producent | Tubądzin |
