Menu
- PŁYTKI(1788)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2303)
- TUBĄDZIN DOMINO(24)
- TUBĄDZIN MONOLITH(592)
- Patagonia(6)
- Breccia Fara(10)
- Mild Clay(6)
- Mantigo(9)
- BLACK LABEL(33)
- Arona(8)
- Lavish(7)
- Travertino(5)
- Impress(3)
- Onix Pearl(10)
- Zimba(28)
- Aquamarine(25)
- Torano(60)
- Pietrasanta(15)
- Pietra Blue(10)
- White Opal(5)
- Marmo D'oro(8)
- Grand Cave(59)
- Epoxy(20)
- Tender Stone(5)
- Harmonic(12)
- Onice(16)
- Cielo e Terra(89)
- Industrio(83)
- Regal Stone(7)
- Persian Tale(2)
- Aulla(18)
- Fair(4)
- Patina Plate(12)
- Massa(6)
- Tin(6)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(178)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Torano anthrazite LAP - 119,8x59,8x0,8 cm - Gat.1 - płytki podłogowe
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Torano anthrazite LAP - 119,8x59,8 cm - Gat.1 - płytki podłogowe
Tubądzinowskie gresy z kolekcji Torano to jeden ze sprawdzonych wzorów, który świetnie wygląda we wnętrzu i cieszy się niegasnącą popularnością także wśród projektantów wnętrz.
Powierzchnia płytki ceramicznej przypomina w wyglądzie beton barwiony w ciemny, antracytowy kolor.
Nieregularne wybarwienie z metalicznymi refleksami to znak rozpoznawczy i urok tej serii.
Gres jest rektyfikowany i mrozoodporny.
Powierzchnia płytki została wykończona w technice lappato, czyli w półpolerze. Dzięki tak pozyskanym refleksom wzór ten wprowadza do wnętrza odrobinę nienachalnego blasku.
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 59,8 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,43 |
| Waga opakowania w kg | 34 |
| Powierzchnia | lappato (półpoler) |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Monolith |
| Producent | Tubądzin |
