Menu
- PŁYTKI(1761)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1133)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(367)
- House Of Tones(3)
- Monolith(258)
- Pietra Convessa(5)
- Teri(10)
- Stone Line(3)
- Massa(3)
- Onice(6)
- Duke Stone(1)
- Epoxy(9)
- Grand Cave(56)
- Harmonic(3)
- Marmo d'oro(10)
- Patina Plate(7)
- Pietrasanta(5)
- Pulpis(1)
- Regal Stone(3)
- Rust Stain(0)
- Tender Stone(5)
- Tin(2)
- Torano(2)
- Cielo e Terra kolekcja Doroty Koziary - płytki pastelowe(40)
- Korzilius - płytki drewnopodobne(30)
- Integrally(2)
- Dots(0)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1236)
- Rozmiar płytek(1021)
- Rodzaj płytek(970)
- Kolor płytek(872)
- Przeznaczenie płytek(1049)
- Kształt płytek(1036)
- Marka płytek(1166)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1133)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2116)
- TUBĄDZIN DOMINO(24)
- TUBĄDZIN MONOLITH(597)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(178)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Marmo d'Oro Poler 274,8x119,8 gresy wielkoformatowe
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Marmo d'Oro Mat 274,8x119,8 cm to płytka gresowa imitująca biały marmur rozświetlona złotą żyłka. Płytki te świetnie sprawdzą się we wnętrzach utrzymanych w stylu maksymalizmu. Zaletą gresów z nowej kolekcji ceramiki Tubądzin jest nie tylko dopracowany wzór, lecz także wysokie parametry techniczne.
Gresy wielkoformatowe z kolekcji Marmo d'Oro mają 6 mm grubości.
Dane techniczne
| długość | 274,8 cm |
| szerokość | 119,8 cm |
| grubość | 0,6 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 3,29 |
| Waga opakowania w kg | 50,6 |
| Powierzchnia | poler |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | monolith, Marmo D'oro |
| Producent | Tubądzin |
