Menu
- PŁYTKI(1761)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1133)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(367)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1236)
- Rozmiar płytek(1021)
- Rodzaj płytek(970)
- Kolor płytek(872)
- Przeznaczenie płytek(1049)
- Kształt płytek(1036)
- Marka płytek(1166)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1133)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2116)
- TUBĄDZIN DOMINO(24)
- TUBĄDZIN MONOLITH(597)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(178)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Mountain Ash Gold Str 119,8x19x0,8 cm gresy drewnopodobne
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Mountain Ash Gold Str 119,18x19 cm to gresy imitujące drewno naturalne. Płytki są rektyfikowane, mrozoodporne, co oznacza, że można je stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ponadto gresy te charakteryzują się wysoką klasą ścieralności (IV), możne je zatem kłaść w miejscach narażonych na ścieranie i intensywnie eksploatowanych takich jak podłogi w kuchni, w łazience czy na tarasie. Dodajmy, że gresy są antypoślizgowe (R10), co potęguje ich subtelnie chropowata struktura powierzchni.
Płytki w ciepłym odcieniu Mountain Ash Gold dobrze komponują się w aranżacji z zimnymi odcieniami, takimi jak niebieski czy butelkowa zieleń. W galerii produktu umieściliśmy zdjęcia z ekspozycji w naszym salonie Wnętrz&łazienek, gdzie płytki te zostały połączone z kolekcją Tubądzin Reflection Navy.
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 19 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 7 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,59 |
| Waga opakowania w kg | 31,42 |
| Powierzchnia | matowa ze strukturą |
| Klasa ścieralności | IV |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R10 |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Producent | Tubądzin |
