Menu
- PŁYTKI(1788)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1160)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(396)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1265)
- Rozmiar płytek(1018)
- Rodzaj płytek(966)
- Kolor płytek(868)
- Przeznaczenie płytek(1045)
- Kształt płytek(1032)
- Marka płytek(1162)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1160)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2303)
- TUBĄDZIN DOMINO(24)
- TUBĄDZIN MONOLITH(592)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(178)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Mountain Ash Coral Str 179,8x23x0,8 cm gresy drewnopodobne, gat. I
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytki drewnopodobne na podłogę - Tubądzin Mountain Ash Coral Str
Tubądzin Mountain Ash Coral Str to gresy imitujące drewno naturalne. Płytki są rektyfikowane, mrozoodporne, co oznacza, że można je stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ponadto gresy te charakteryzują się wysoką klasą ścieralności (IV), możne je zatem kłaść w miejscach narażonych na ścieranie i intensywnie eksploatowanych takich jak podłogi w kuchni, w łazience czy na tarasie. Dodajmy, że gresy są antypoślizgowe (R10), co potęguje ich subtelnie chropowata struktura powierzchni.
Płytki sprawdzą się świetnie na ogrzewaniu podłogowym.
Dane techniczne
| długość | 179,8 cm |
| szerokość | 23 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,24 |
| Waga opakowania w kg | 24,8 |
| Powierzchnia | matowa ze strukturą |
| Klasa ścieralności | IV |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R10 |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Korzilius |
| Producent | Tubądzin |
