Menu
- PŁYTKI(1761)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1133)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1236)
- Cerdomus(22)
- Marca Corona(16)
- ABK(92)
- Grespania(25)
- Tubądzin(538)
- Masovia(29)
- 90x33cm(122)
- 75x30 cm(96)
- 60x30(92)
- Shine Concrete(6)
- Sophi Oro(8)
- Plain Stone(4)
- Reflection(6)
- All in White(8)
- Blinds(7)
- Sfumato(7)
- Terraform(9)
- Tinta(6)
- Inpoint(3)
- Malena(6)
- Muse(9)
- Nictate(0)
- Touch(6)
- Modern Pearl(5)
- Maciej Zień(45)
- Bella Casa(39)
- El Casa(0)
- Rozmiar płytek(1021)
- Rodzaj płytek(970)
- Kolor płytek(872)
- Przeznaczenie płytek(1049)
- Kształt płytek(1036)
- Marka płytek(1166)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2116)
- TUBĄDZIN DOMINO(24)
- TUBĄDZIN MONOLITH(597)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(178)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Modern Pearl Parrots obraz ceramiczny 8-elementowy 119,8x119,8 cm
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Modern Pearl Parrots to obraz ceramiczny 8-elementowy w formacie 120x120 cm. Grafika z rajskim motywem stanie się dekoracyjnym, wyrazistym akcentem aranżacyjnym. Wzór ten sprawdza się we wnętrzach utrzymanych w stylu maksymalizmu lub urban jungle. Może też stanowić wisienkę na torcie w ramach stonowanej kompozycji pomieszczenia. Aby wyeksponować obraz należycie warto zadbać o "spokojne" tło. Można je utworzyć, stosując pastelowe gresy z kolekcji Cielo e Terra zaprojektowanej przez Dorotę Koziarę dla ceramiki Tubądzin lub skorzystać z płytek ściennych i podłogowych z kolekcji Tubądzin Modern Pearl.
Obraz ceramiczny ma matowe wykończenie powierzchni. Należy go stosować we wnętrzach, nie jest mrozoodporny.
Pierwszych pięć fotografii widocznych w galerii produktu zostało wykonanych na ekspozycji w naszym salonie Wnętrz&Łazienek w Bełchatowie mieszczącym się przy ulicy Zamoście 94, projekt aranżacji łazienki autorstwa Alicji Galewskiej z pracowni "Wnętrza". Ceramiczna dekoracja ścienna została zestawiona z pastelowymi płytkami z kolekcji Tubądzin Cielo e Terra zaprojektowanymi przez Dorotę Koziarę.
Dane techniczne
| długość | 119,8 cm |
| szerokość | 119,8 cm |
| grubość | 0,6 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,44 |
| Waga opakowania w kg | 25,5 |
| Powierzchnia | matowa |
| Typ płytki | ścienna |
| Rektyfikowana | tak |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Modern Pearl |
| Producent | Tubądzin |
