Menu
- PŁYTKI(1752)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1124)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(368)
- House Of Tones(3)
- Monolith(259)
- Massa(3)
- Onice(6)
- Pietra Convessa(5)
- Teri(10)
- Stone Line(3)
- Duke Stone(1)
- Epoxy(9)
- Grand Cave(56)
- Harmonic(3)
- Marmo d'oro(10)
- Patina Plate(7)
- Pietrasanta(5)
- Pulpis(1)
- Regal Stone(3)
- Rust Stain(0)
- Tender Stone(5)
- Tin(2)
- Torano(2)
- Cielo e Terra kolekcja Doroty Koziary - płytki pastelowe(40)
- Korzilius - płytki drewnopodobne(30)
- Integrally(2)
- Dots(0)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1227)
- Rozmiar płytek(1023)
- Rodzaj płytek(972)
- Kolor płytek(874)
- Przeznaczenie płytek(1051)
- Kształt płytek(1038)
- Marka płytek(1168)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1124)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2025)
- TUBĄDZIN DOMINO(13)
- TUBĄDZIN MONOLITH(598)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(179)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Epoxy 1 Grey POLER 79,8x79,8x1cm - gresy szare
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Płytki Tubądzin Epoxy 1 Grey POLER 79,8x79,8x1 cm - gresy szare
Fenomen szarości często stosowanej we wnętrzach, to nie tylko zasługa trendów, w tym skandynawskiego minimalizmu, lecz także tego, że szarość to świetna barwa tła, która ożywa w kontakcie z innymi kolorami. Nietrudno więc wydobyć z niej wspaniałe tony.
Płytką podłogową w szarej tonacji, z efektem powierzchni betonowej, świetnie sprawdzającą się w roli wnętrzarskiego tła jest z pewnością kolekcja Tubądzin Epoxy.
Gresy te warto zastosować w aranżacjach w stylu: loftowym, postindustrialnym, a także nowoczesnym i skandynawskim. Można powiedzieć o nich, że mają uniwersalny charakter, podobnie jak wspomniana szarość. To od dodatków, które zastosujemy i materiałów, które z nią zestawimy wyłoni się charakter wnętrza.
Gresy Tubądzin Epoxy Grey 1 mają polerowaną powierzchnię, są rektyfikowane i mrozoodporne. Ich grubość wynosi 10 mm.
Grubość gresów warto sprawdzać przy komponowaniu modułowych układów z płytek o różnych formatach.
Dane techniczne
| długość | 79,8 cm |
| szerokość | 79,8 cm |
| grubość | 1 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,27 |
| Waga opakowania w kg | 29,7 |
| Powierzchnia | poler |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Monolith |
| Producent | Tubądzin |
