Menu
- PŁYTKI(1752)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1124)
- Marca Corona(9)
- ABK(239)
- Grespania(60)
- Tubądzin(368)
- Bella Casa(4)
- Caesar(2)
- Cerdomus(43)
- PŁYTKI ŚCIENNE(1227)
- Rozmiar płytek(1023)
- Rodzaj płytek(972)
- Kolor płytek(874)
- Przeznaczenie płytek(1051)
- Kształt płytek(1038)
- Marka płytek(1168)
- PŁYTKI PODŁOGOWE(1124)
- ŁAZIENKOWE WYPOSAŻENIE(2025)
- TUBĄDZIN DOMINO(13)
- TUBĄDZIN MONOLITH(598)
- SPIEKI KWARCOWE(135)
- POLECAJĄ PROJEKTANCI(85)
- MACIEJ ZIEŃ(179)
- PROJEKTOWANIE WNĘTRZ(1)
- DESIGN(16)
- ŁAZIENKA(0)
Nowości
Promocje
Produkt dnia
232,10 zł
Cena regularna:
332,10 zł
215,00 zł
Cena regularna:
265,00 zł
380,00 zł
Tubądzin Alami Brown Str 179,8x23X0,8cm Gat. I, płytki drewnopodobne
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tubądzin Alami Brown 179,8x23 cm to płytki gresowe o powierzchni przypominającej naturalne drewno orzecha. Jego ciepły, dość ciemny odcień dobrze komponuje się z różnymi odcieniami koloru niebieskiego czy butelkowej zieleni. Gresy są mrozoodporne, rektyfikowane i mają matowe wykończenie powierzchni. Są także antypoślizgowe (R10).
Dane techniczne
| długość | 179,8 cm |
| szerokość | 23 cm |
| grubość | 0,8 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Ilość m2 w opakowaniu | 1,24 |
| Waga opakowania w kg | 24.56 |
| Powierzchnia | matowa |
| Klasa ścieralności | III |
| Typ płytki | podłogowa, uniwersalna |
| Rektyfikowana | tak |
| Mrozoodporna | tak |
| Antypoślizgowa | tak, R10 |
| Gatunek | I |
| Kraj pochodzenia | Polska |
| Kolekcja | Korzilius |
| Producent | Tubądzin |
